شما در حال مشاهده نسخه قدیمی وبسایتم هستید. جهت مشاهده وبسایت شخصی جدیدم اینجا کلیک کنید یا جهت همکاری در حوزه دیزاین به وبسایت مرکز طراحی اسپیرال مراجعه کنید!
طراحی وب: برنامه نویسی و گرافیک وب

طراحی وب


اینترنت پهنه‌ی فوق‌العاده‌ای است. این پدیده هم مثل اختراع خط و اختراع چاپ تاثیر زیادی بر زندگی و اندیشه انسان گذاشته است. و نگارگری نسخ خطی دیروز، اکنون جای خود را به هنر طراحی وب داده‌است. و البته این هنر هم مثل تمام دیگر هنرها به «فن» آمیخته است.
در پی کاربست گرافیک در طراحی صفحات وب هستم. گرافیک وب، برخلاف کاربرد بسیار زیادش، توسط گرافیست‌ها جدی گرفته نشده. در روزگاری که روزانه میلیون‌ها صفحه به آن افزوده می‌شود، چگونگی طراحی محتوای وب می تواند نقش مهمی در ارائه اندیشه‌ها، ارتباطات و تجارت داشته باشد.

دسته‌بندي: طراحی پرتال‌های سازمانی | طراحی وب سایت‌های شرکتی | طراحی وب سایت‌های شخصی | طراحی وبسایت‌های خبری | طراحی مجله اینترنتی | طراحی سایت‌های جشنواره‌ای | طراحی ایده‌پردازی و خاص | طراحی پرتال‌های آموزشگاهی | طراحی رابط کاربریفهرست طراحی مجله اینترنتی


[ مشاهده تمام طراحي‌ها ]

پرتال جامع مامی سایت


www.MamiSite.com
مشخصات:

- استاتيک: CSS Based + jQuery + Flash + طراحی گرافیک اختصاصی
- دايناميک: PHP and MySQL
- سيستم مديريت محتوای اختصاصی (CMS)
- سیستم عضویت و پروفایل کاربری، یکپارچه با تالار گفتگو


توضیحات:
مامی سایت با هزاران کاربر فعال و رنکینگ بالایی که داشت، نیاز به بازنگری و ریدیزاین داشت. سیستم قبلی آن با جوملا راه اندازی شده بود و باز هم به دلیل محدودیت در افزودن امکانات خاص، مدیران آن نیاز به یک CMS اختصاصی داشتند. از جمله چالشهای بزرگ این طراحی و برنامه نویسی مجدد، انتقال محتوای قبلی پرتال (شامل مطالب و تصاویر و کامنتها) از جوملا به سیستم جدید، ریدایرکت آدرسهای قدیمی به URLهای جدید، و نیز یکپارچه کردن سیستم عضویت سایت با تالار گفتگویی بود که با PhpBB کار می کرد. خوشبختانه عمل طراحی و انتقال محتوا پس از ماهها فعالیت مستمر، بدون افت ملموس در سئوی سایت (SEO) انجام گرفت.
طراحی گرافیک این سایت نیز می بایست منطبق با جنس مخاطبان آن می بود و در واقع در این گونه وبسایتها تنوع رنگ زیاد و تا حدودی شلوغی چیدمان تاثیر مثبت در جذب مخاطب دارد!
لازم به ذکر است امکانات این پرتال به صورت مستمر در حال تکمیل می باشد.


امکانات:
مدیریت مطالب دسته‌بندی شده، سیستم کلیدواژه ها (Tags)، مدیریت اعضا (به صورت یکپارچه با انجمن گفتگو)، مدیریت پیامها، مدیریت تبلیغات، جستجو، خبرنامه، افراد آنلاین، سیستم سطح دسترسی مطالب

تاريخ راه اندازي: مهر ماه 1391

نوع سایت: مجله اینترنتی
[ نظر شما؟ ]

مجله اینترنتی مهر و ماه


www.MahvaMehr.com
مشخصات:

- استاتيک: CSS Based + jQuery + Flash + طراحی گرافیک اختصاصی
- دايناميک: PHP and MySQL
- سيستم مديريت محتوای اختصاصی (CMS)


توضیحات:

از آنجا که ساختارهای خلاقانه در وب فارسی بسیار کم دیده می‌شود، در مواردی که دستم در طراحی باز است ترجیح می‌دهم از طراحی لی-آوت‌های تکراری در وب دوری کنم. با درخشش خورشیدی که خود سفارش دهنده طراحی کرده بود و طراحی تعاملی برای نمایش دسته بندی‌ها به کمک جی کوئری، صفحه اولی شسته رفته و به دور از شلوغی راه اندازی شد.
شایان ذکر است این سایت نیز جزء سفارشات طراحی مجدد یا Redesign بود که نسخه قبلی آن که با قالبهای آماده وردپرس راه اندازی شده بود، انتظارات مدیر سایت را برآورده نکرده بود.


امکانات:
مدیریت مطالب 6 بخش با قابلیت دسته بندی، جستجو، خبرنامه، مدیریت پیامها، مدیریت تک صفحات، و...

تاريخ راه اندازي: مردادماه 1391

نوع سایت: مجله اینترنتی
[ نظر شما؟ ] [ 1 نظر ]

ژورنال الکترونیک آمار آکادمی


www.AmarAcademy.com
مشخصات:

- استاتيک: HTML + CSS
- دايناميک: PHP and MySQL
- سيستم مديريت محتوای اختصاصی (Exclusive CMS)


توضیحات:
مطابق با موضوعیت و مخاطبان این ژورنال الکترونیک، ساختار و طراحی آن می بایست دور از طرح های فانتزی باشد و به نوعی «رسمیت» آن را تایید کند. با این حال سعی شده از قالبهای تکراری دورتر شده و با کمک تصاویر و لوگوی هر دسته بندی، از خشکتر شدن آن جلوگیری شود!


امکانات:
مدیریت مقالات، فرم ارسال مقاله، خبرنامه الکترونیک، مدیریت پیامها

تاريخ راه اندازي: دیماه 1390

نوع سایت: مجله اینترنتی
[ نظر شما؟ ]

مجله اینترنتی اسرارنامه


www.AsrarNameh.com
مشخصات:

- استاتيک: CSS Based + jQuery + گرافیک اختصاصی
- دايناميک: PHP and MySQL
- سيستم مديريت محتوای اختصاصی


توضیحات:

اینترنت پر شده از سایتهای خبری محلی و ملی که اکثرا از یک ساختار و یک نوع ارائه محتوا بهره می برند. خوشبختانه پیشنهاد طراحی و اجرای یک مجله اینترنتی با ساختار متمایز و شیوه متفاوت تری از ارائه محتوا، مورد استقبال دوستان اسرارنامه ای قرار گرفت و این سایت توانست از تکرار سبک تابناکیسم! بگریزد. بخش تلویزیون اینترنتی نیز به عنوان یک رسانه نسبتا جدید تحت وب در این وبسایت استفاده شده که موجب شده این وبسایت در میان رقبای خبری خود منحصر به فرد شود.


امکانات:
تلویزیون اینترنتی - مدیریت پیشرفته رویدادها، چای داغ، کاغذ کاهی، سبک زندگی، سبزوارگردی، حوض مصور، عکسنامه (گالری)، طنز مصور، مدیریت تبلیغات، کامنتینگ و نظرسنجی، خبرنامه و...

تاريخ راه اندازي: آذرماه 1390

نوع سایت: مجله اینترنتی
[ نظر شما؟ ] [ 1 نظر ]

رازینه


www.razineh.com
(Expired Domain)
مشخصات:

طراحی استاتيک و گرافیک سایت


امکانات:
HTML + CSS + Java Script + Flash

تاريخ راه اندازي: 1385

نوع سایت: مجله اینترنتی
[ نظر شما؟ ]

درباره من | قفسه | English | ديوار يادگاري
www.Hamed-BD.com © 2003-2013
استفاده از محتوای سایت فقط با ذکر منبع مجاز است.